Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za salfetki

1 850 ЕУР

Се продава од: Nikola 15 фев. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Se prodava masina za salfetki.. pecatenje vo edna boja..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации