Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za secenje stiropor i stirodur

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Nedzo Komerc Вчера 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Nedzo Komerc

11 Огласи во продавницата

Set strafcigeri 390 МКД
Bateriski bormasini 5 990 МКД
Avtomatska pumpa za voda - hidrofor 7 999 МКД
ANTIFRIZ 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Машина за сечење стиропор и стиродур.
Nedzo Komerc
Неџо Комерц е компанија која се занимава со трговија со разна стока за широка потрошувачка. Нудиме и широк избор на рачен и електричен алат.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070362546
https://www.facebook.com/www.nedzokomerc.com.mk/
Nedzo Komerc
070362546
Leaflet

Nedzo Komerc

11 Огласи во продавницата
Led ulicno svetlo 100w 1 590 ЕУР
Led tavanska armatura 0 МКД
Rabotnicki cizmi 1 490 МКД
Led ulicno svetlo 50w 990 МКД
Кон почеток