Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 01 2022 08:47

nova new pratka agregat generatori za struja novi bez motor

Објавени: ноем. 01 08:47
Прегледи: 1174

dojde novata pratka na generatori 12 komad bez motor generatorite se so bakarna namotka kompletni do pobuda so se samo muntrebit motor ili voda ili veter da gi vertit ili novitetehnologi za free energy generatorite imat remenica so 5 kaisi dva se rezerva mozit i na firma placanne generatorite so 16 kw 20 kva samo eden e 24 kw 30kva
Опис на линк

Marsal Tito broj,108

071911701

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1174
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071911701

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации