Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ofset masina - Pecatnica

2 000 ЕУР

3 800 ЕУР

Се продава од: Bekim 28 ноем. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
shitet shtypshkronje dy ngjyreshe,
formati 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Se Prodava dve bojna Offset masina
Format 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации