Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecatnica offset

3 800 ЕУР

Се продава од: Bekim 24 окт. 07:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
shitet shtypshkronje dy ngjyreshe, formati 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Se Prodava Offset masina
Format 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Leaflet
Кон почеток