Објавени: септ. 12 2021 06:45

СЕ ПРОДАВААТ ЕЛЕКТРИЧЕН ИНКУБАТОР И ПРИКОЛКА ЗА АВТОМОБИЛ

Објавени: септ. 12 06:45
Прегледи: 2
Се продаваат нов, спакован електричен/дигитален инкубатор, како и приколка приспособлива за автомобил и трактор.
Цена по договор.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071867311

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации