Објавени: јун. 28 2022 08:04

Stabilizator 45kw ah trofazen

ЕУР

Објавени: јун. 28 08:04
Прегледи: 193
Стабилизатор -трансформатор 380 V на струја до 45кW оптоварување , мобилен-подвижен , лесен за монтажа . Блез на 3 фази променлив или повисок и понизок напон од 220 V , на излез добиваме стабилни три фази по 220V.
Одличен за места каде имаме мал производен погон каде напонот е понизок од 220Волти .
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
193
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070316220

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации