Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za gotvenje i blansiranje

Се продава од: Vladimir 20 јун. 02:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Машина за готвење и бланширање.
Машината е целосно изработена од инокс и е во исправна состојба.
Vladimir
078409451
Leaflet
Кон почеток