Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za rendanje kaskaval

0 ЕУР

Се продава од: Petre 30 ноем. 07:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Mikser fimar.vo odlicna sostojba.masina za rendanje kaskaval +(dva noza i za zelencuk i pomfrit).masi i stolcinja novi koristeni samo edna sezona.4masi i 24 stola visoki. LAMINATOR RONDOSEEWER POLU AVTOMACKI.Pecka za pizza vo ekstra sostojba.frizider i rabotna masa 2m.Ekstra
Petre
 
077529090
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации