Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BOSTITCH IC70-1-E

360 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Дооел Вани 21 јул. 08:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
se prodavaat golema gama na BOSTITCH americko poteklo na sajki od 3 cm---do 7 cm za kovanje na paleti i dr....so rezervni delovi i servis vo firmata ..so garancija


podetalni INFORMACIII na
mobilen...071/340/360 toni
Дооел Вани
071340360
Кон почеток