Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Mesalka za ajvar

0 МКД

Се продава од: [email protected] 17 авг. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Продавам мешалки за ајвар.
Одговара на сите димензии на Лонци и шерпи. Мешалката е комплет со адаптер и работи на 220V.
Гаранција две години.
Праќаме по карго.
Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток