Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gatar za bicenje trupci

13 000 ЕУР

Се продава од: Beqir Вчера 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Gatar za bicenje trupci marka BOSHUD,svajcarski so elek.motor 45kw,kapacitet 5m3 na cas.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации