Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Panel grealka termor

4 200 МКД

Се продава од: hriste 27 ноем. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Panel grealka Termor kako nova malku koristena 2.5 kw od hriste 070372392 koristena edna sezona
hriste
Leaflet
Кон почеток