Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Susara za pilevina

12 000 ЕУР

Се продава од: Beqir 17 јан. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Susara za pilevina rotaciona
Kapacitet 350-500kg na cas
Gorillnik na drvo
Uste e vo funkcija vo momentot
Stars e dve godini


Leaflet
Кон почеток