Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Burinja

1 500 МКД

Се продава од: Agron Shaqiri 10 апр. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице

Се продават 30 поѕинкувани буриња од 200 литри
Agron Shaqiri
070746286
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации