Објавени: авг. 26 2020 12:23

CNC Masina nova 1300 x 2500 mm

ЕУР

Објавени: авг. 26 12:23
Прегледи: 492
Работна површина - 1300 x 2500 mm
Максимум брзина - 30000 mm /min
Максимум работна брзина - 2000 mm/min
Прецизност 0.05 mm
Mотор - 3KW so 24000 RPM
Напон: 220/ 380 v
Софтвер:NC Studio
Една година гарација на електрониката.
Машината е нова не оппакувана уште.
Може да го гледате во скоја време во нашиот салон во Тетово
Достава и монтирањ гратис во секој град во Македонија.
Машината се користи за дрво,гравирање,сецање,Алумин,Плексиглас и други материали.Многу прецизна и стабилна.
За детали и други машини повелете на наша веб страна https://www.machines.mk
Праиме и нарачки по ваша желба.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
492
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070615096

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации