Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shpric Kompresor Boca per shkume dhe Fshisa

1 100 ЕУР

Се продава од: Jusuf 06 мај 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shprici esht ne gjendje pune esht me uj te ngrohet,esht i bere servis...& Kompresori 50 L eshte i ri shum pak i perdoret...& Boca per shkume 65L Dhe fshisa esht shum pak e perdoret ....
Кон почеток