Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Машина за тоалет

100 МКД

Се продава од: Ljubenco Ristov 14 септ. 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Продавам машина за тоалет комплет.цена по договор
Ljubenco Ristov
075 212 656
Leaflet
Кон почеток