Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalna Cisterna

0 МКД

Се продава од: Mile 24 дек. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продава метална цистерна за нафта или вода со запремина од 2 000 литри (користена две сезони)


Цена по договор
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации