Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CNC Biesse Rover B 7.40

37 000 ЕУР

Се продава од: sasko 17 авг. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава машина ЦНЦ Биесе РОВЕР која е во топ состојба и е наменета и за обработка и на врати и прозори со додатен мотор и за Бушење и глодање на мебел.Зависно од потребата сервисерите ја штелуваат машината.
Машината е редовно сервисирана и одржувана и се наога во Мебел-Ви во фабриката во Виница.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации