Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za drvo

35 000 МКД

Се продава од: Deni Eftimov 16 дек. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
има 3 операции цинкулар, дребанг, струг
Deni Eftimov
075828878
Leaflet
Кон почеток