Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za melenje i ronenje pcenka

12 000 МКД

15 000 МКД

Се продава од: Vlatko 16 септ. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Masina za melenje i ronenje pcenka
200 eur
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации