Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stepeks Mamut masina za tapaciran mebel

2 700 ЕУР

3 300 ЕУР

Се продава од: sasko 04 мај 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава штепекс Мамут машина за штепување на навлаки за тапациран мебел,чаршави,постелнини и други текстилни работи.Машината е во топ состојба и може да се види во работна состојба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации