Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UMETNICKA SLIKA akril na platno

50 ЕУР

Се продава од: Aleksandra 26 мај 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Racno izrabotena umetnicka slika- 'Cherry Blossoms'
Tehnika: Akril na platno
Slikata e unikatna i e izrabotena na dve povrzani platna so dimenzii: 50x60cm; 50x60cm

Cena 50 EUR
Aleksandra
075308053
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации