Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMODA I VITRINA

10 000 МКД

Се продава од: MILE 14 јан. 08:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
SE PRODAVA KOMODA I VITRINA KLASIKA,IZRABOTENA OD OREV-LESNINA.
Leaflet
Кон почеток