Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ukrasna fontana za doma

7 500 МКД

Се продава од: Fontana 30 јан. 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Domasna fontana za prijaten ambient
Kupena 16.700den
Vo ispravna sostojba
Perfenten ambientalen aparat
So osvetluvanje
Fontana
070207884
Leaflet
Кон почеток