Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cvekinja od metal

10 ЕУР

Се продава од: Mihajlo 08 мар. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Izrabotuvam metalni cvekinja ( bakar, mesing, zelezo)
Mihajlo
078280781
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации