Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Razni Kutii za podaroci izraboteni od drvo

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Wood design Вчера 08:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Wood design

18 Огласи во продавницата

Unikatna slika od drvo 0 МКД
Kutija za novogodisno paketce od drvo 800 МКД
Unikatni lusteri izraboteni od drvo 0 МКД
Kuki za Kucinja 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Izrabotuvame kutii od drvo vo razni dimenzii (velicini) za sekakva namena, vo razni oblici, so poklopec i bez poklopec moze i za novogodisni paketcinja so izgravirano logo ili tekst koj vie ke predlozite, prakame po kargo niz cela makedonija.
Wood design
071315315
Leaflet

Wood design

18 Огласи во продавницата
Kutija za novogodisno paketce od drvo 800 МКД
Unikatna slika od drvo 0 МКД
Kuki za Kucinja 1 ЕУР
Paravani od pleksiglas 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации