Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продаваат антиквитети

0 ЕУР

Се продава од: Jule 30 јул. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Антиквитетите се стари повеќе од сто години. Шарените сандаци се 350€. Кафеавиот сандак е 300€. Машината - Сингерица е 250€.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации