Македонски | Shqip | English |

Umetnicka slika

Се продава од: Игор Вчера 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР   490 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Антика и Уметност
Umetnicka slika - maslo na platno so dekorativna ramka.

Dimenzii so ramka: 142x112 cm
Dimenzii bez ramka: 120x90 cm

Konecna cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток