Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UNIKATNI UKRASI I DEKORACII

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareliko 12 дек. 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
ПРОДАЖБА НА УНИКАТНИ УКРАСИ И ДЕКОРАЦИИ, СЛИКИ, И ПРЕФИНЕТИ ПАРЧИЊА МЕБЕЛ ПО СИМБОЛИЧНИ ЦЕНИ.

Локација
До Вип хотел карши саем на големиот паркинг
Марелико Скопје

075 514 169
Mareliko
075514169
Leaflet
Кон почеток