Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Za poubav dom ili kancelarija

25 ЕУР

Се продава од: Spase 28 јун. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат и изработуваат уметнички слики со кои ќе го разубавите домот или вашата канцеларија. Цената и димензиите се ствар на договор како и врамувањето. За одреден простор можеме да дадеме и совет, потоа да го изработиме договореното и да ви го доставиме и монтираме производот. Можете да пишете на Вибер или да не побарате на 072/ 303-723
Кон почеток