Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVE GARNITURI

0 МКД

Се продава од: nebojsa 08 окт. 23:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Simpo,trosed i dvosed so mehanizam za pustanje kako lezaj, plus fotelja i tabiretka, i
Garnitura trosed i dve fotelji koi se pustaat posebno bez mehanizam, plus taburetka
nebojsa
078226176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации