Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kora od drvo Lëkurë nga drunjtë

Се продава од: Ekrem Ajdini Денес 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продава кора од дрво ела, за украсување на дворот, покривање на земјата на цвеќињата и други намени.

Shitet lëkurë druri nga bredhi, për dekorim të oborot, për mirëmbajtjen e luleve dhe qëllime tjera.
Ekrem Ajdini
070 215 003
Кон почеток