Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kora od drvo

0 МКД

Се продава од: Ekrem Ajdini 14 окт. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Цвеќиња
Се продава кора од дрво ела, за украсување на дворот, покривање на земјата на цвеќињата и други намени.

Shitet lëkurë druri nga bredhi, për dekorim të oborot, për mirëmbajtjen e luleve dhe qëllime tjera.
Ekrem Ajdini
070 215 003
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации