Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zamioculcas zamiifolia

800 МКД

1 500 МКД

Се продава од: Margarita 14 јан. 17:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Цвеќиња
Облагороди го својот дом или канцеларија со Замија - Zamioculcas zamiifolia!
Овa цвеќe виреe во простор со умерена сончева светлина и многу љубов
Има три саксии со различни величини цена од 600 до 800 денари.
Margarita
077925268
Leaflet
Кон почеток