Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vazni za vestacki i prirodni cvekinja

150 МКД

Се продава од: Александар 01 окт. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Опрема
Цвеќиња
Hello October 😍 Колку малку е потребно за да се чувствувате расцветано, дури и во октомври 🌷🌸🌺🥰

🌷 Цена за една вазна- 150 денари, за ТРИ вазни- 400 денари.
Расцветајте го Вашиот балкон со нежна и топла декорација.

За поголема нарачка - цена по договор!

Можете да не посетете и на нашата фејсбук страница и инстаграм профил:
- www.facebook.com/cement.art.crafts
- www.instagram.com/cement.art.crafts
Александар
078646698
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации