Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава мебел и електрични апарати поволно

0 МКД

Се продава од: Jasmina 21 мај 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Опрема
Друго
1. Кујна - 10000 ден;
2. Maшина за шиење - 8500 ден;
3. Регал - 8000 ден;
4. Шпоред - 5000 ден;
5. Претсобје - 4500 ден;
6. Фрижидер - 3500 ден.
Jasmina
075924835
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации