Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Guseni radijatori

0 МКД

Се продава од: Горан Стоиловски 29 јан. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Опрема
Друго
Се продаваат гусени радијатори за парно.Цена по договор!
Горан Стоиловски
070810398
Leaflet
Кон почеток