Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nad-dusek Dormeo

2 000 МКД

Се продава од: Ванчо Атанасовски 21 авг. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Опрема
Друго
Продавам над-душек Дормео (за спална/лежај), дебелина 5 цм, малку користен, со навлака. http://www.topshop.com.mk/dormeo-ergonomic-contour-topper
Ванчо Атанасовски
070328803
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации