Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava kotel za parno...

Се продава од: Blagica 31 јул. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
Se prodava kotel za parno odlicno socuvan 35 kw ABC star 5 godini odlicno topli ..ima moznost i za nadogradba na peleti..Blagica
Blagica
076289288
Leaflet
Кон почеток