Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAKAR ZAKACALKA

3 500 МКД

Се продава од: Toni 04 фев. 23:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Zakacalkata e nova voopsto ne e koristena bese eksponat vo salon so dim: sirina 140 cm
visina 200 cm
Кон почеток