Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA

4 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 30 јул. 14:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

QUATROMED V - Подлога за масажа масажер 899 ЕУР
CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 ЕУР
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Фотелја за масажа - Alpha Sonic II

-Германско производство
-SolidTex материјал
-60 воздушни перничиња
-FULL AIR програма

Технички спецификации:

Бои: крем, крем-кафена, црна, сиво-црна, црвено-црна
Димензии исправена: 81 x 119 x 147 см
Димензии налегната: 81 x 92 x 176 см
Тежина: 96кг
Моќност: 150W
Време на работа: 20мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 ЕУР
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации