Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CANOO V MASAZER ZA NOZE

800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 04 авг. 13:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
CANOO V - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-GUA SHA
-Рефлексологија
-Масажа на горните мускули
-Масажа на 8 клучни акупресурни точки

Технички спецификации:


Димензии 45 х 54 х 60 см
Тежина: 24,5 кг нето/ 27 кг бруто
Моќност: 120W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 6 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации