Објавени: мај 12 2022 01:49

Eksponati od salon

Објавени: мај 12 01:49
Прегледи: 531
Се продаваат експонати, неоштетени!
*Плакар со лизгачки врати исполнети со иверка:
238 х 258 х 60

*Плакар за документација:
148 х 260 х 43

*Работно биро од оплеменета иверка 25мм со помошен елемент - фиокар
150 х 75 х 70
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
531
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070341226
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации