Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HILTON III - Фотелја за масажа масажер

3 890 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 30 јул. 17:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
QUATROMED V - Подлога за масажа масажер 899 ЕУР
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Фотелја за масажа - Hilton III

-Германско производство
-SolidTex материјал
-7 авто програми
-Пријатен дизајн
-Удобна ширина
-Мека компресија
-Квалитетна масажа на стапалата

Технички спецификации:

Бои: кафена, крем, сива
Димензии исправена: 80 x 116 x 140 см
Димензии налегната: 80 x 88 x 173 см
Тежина: 86кг
Моќност: 230W
Време на работа: 15мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации