Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

QUATROMED V - Подлога за масажа масажер

899 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 30 јул. 18:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Подлога за масажа, масажер QUATROMED V

-Германско производство
-SolidTex материјал
-3D Масажа
-Масажа со ЖАД


Технички спецификации:

Димензии на задната страна: 75 x 45 x 20 см
Димензии на седиште: 7.5 x 45 x 42 см
Тежина: 10кг
Моќност: 60W
Време на работа: 15мин


Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 ЕУР
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации