Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REFLEXOMED II - Масажер за нозе

629 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 30 јул. 19:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 EUR
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 EUR
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 EUR
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
REFLEXOMED - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-Фиксатор масажа на ахиловата тетива
-Компресирачка масажа со 6 воздушни перничиња
-3 различни видови на масажни ролери

Технички спецификации:


Димензии 48.1 x 40.2 x 24.8 см
Тежина: 8.5кг
Моќност: 65W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 EUR
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 EUR
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 EUR
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации