Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SMART V - Фотелја за масажа масажер

1 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Casada 30 јул. 17:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата

TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Фотелја за масажа - SMART V

-Германско производство
-SolidTex материјал
-Фотелја+масажер за нозе

Технички спецификации:

Фотелја: 107.5 x 76 x 76 cm
Масажер за нозе: 56 x 47.5 x 47 cm

Фотелја: 45.5 кг
Масажер за нозе: 12.5 кг

Фотелја: 70w
Масажер за нозе: 30w

Време на работа: 15мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Посетете ја нашата продавница
Јужен Булевар, Скопје Прикажи на мапата

http://casada.mk/
Leaflet
Casada

Casada

11 Огласи во продавницата
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации