Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mebel

0 МКД

Се продава од: vasil 05 септ. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
se prodava mebel, elementi od detska soba i tv. masa i stolici. tv 3000 den. stolica 900 denari vkupno 4. masa 2000 denari.biro 2500. plakar so dve vrati 5000 denari. plakar so fioki 4000 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации